Знижечка ›

Про дисконтну систему


Шановні Клієнти і Партнери! Дисконтна система «ЗНИЖЕЧКА» створена колективом ПП «ВІННИЦЬКА БІЗНЕС-ДОВІДКА» в рамках КЛУБУ КЛІЄНТООРІЄНТОВАНИХ КОМПАНІЙ за принципом – ПІДПРИЄМЦІ для ПІДПРИЄМЦІВ і дає можливість, користуючись ЄДИНОЮ КАРТОЮ, закуповувати товари/користуватись послугами у більш-ніж у 500 наших Партнерів, отримавши при придбанні ДОГОВІРНУ знижку (договірну ціну), ФІКСОВАНІ знижки (як правило співпадають із дисконтними програмами наших Партнерів) або - ГУРТОВУ ціну. У 2022 році було завершено апаратну підготовку до розгортання системи, у 2023 і 2024 рр. буде емітовано 10 000 дисконтних карток, які отримають підприємці у м. Вінниця і в 24 районних центрах Вінницької області (територіальних центрах громад) та – вдосконалено сайт і ПО «Довідник ЗНИЖЕЧКА».

Отримавши картку – активно користуйтесь нею для придбання необхідних Вам товарів/послуг!

Для отримання знижки – відкрийте відповідну рубрику на нашому сайті або у Довіднику ЗНИЖЕЧКА, завітайте до обраної вами компанії/підприємця та пред’явіть карту «Знижечка» співробітнику компанії/підприємцю.

У разі виникнення будь-яких запитань відносно ДС «ЗНИЖЕЧКА», участі вашого бізнесу в дисконтній системі, вирішенні будь-яких спірних та сервісних питань під час використання картки – телефонуйте (098) 449-30-77 щодня, з 9.00 до 17.00. Вдалих вам покупок!
© 2023 «Вінницька Бізнес Довідка»